Borna Rendulić zabio svoj prvijenac u NHL-u

borna

Zagrepčaninu koji je niknuo iz Medveščakove škole hokeja ovo je bila četvrta utakmica u NHL-u i
 na savršen se način oprostio od stare godine i ušao u novu – premijernim golom u NHL-u. Hrvatski reprezentativac, koji je hokejske temelje gradio u Medveščaku, pogodak za Colorado Avalanche zabio je u 35. minuti igre na asistenciju Gabriela Landeskog i Brada Stuarta.

Rendulić je tim pogotkom osigurao Avalancheu vodstvo 2:1 u pobjedi 4:3 protiv Philadelphije Flyersa, a na ledu je proveo 11 minuta i 5 sekundi.Najboljem hrvatskom hokejašu ovo je bila četvrta utakmica u NHL-u, a prvu je odigrao početkom prosinca protiv Nashville Predatorsa. No, to je tek početak onog što dvadesetdvogodišnji Zagrepčanin, ali i prvi Hrvat rođen u Hrvatskoj koji je zaigrao u NHL-u, može ponuditi Colorado i vjerujemo da će do kraja sezone njegove brojke u osobnoj statistici narasti.Gol možete vidjeti na linku https://www.youtube.com/watch?v=TE_iyPDib8M