GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

“Funny Business” komičara JIMMYA CARRA – u rujnu u Lisinskom

  • 22/04/2016
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

jimmy

U sklopu programa “London Calling Comedy” ponovo u Zagreb stiže jedno proslavljeno ime svjetske stand up scene. JIMMY CARR s najnovijim programom “Funny Business” stiže u subotu 17. rujna (početak od 19 sati) u koncertnu dvoranu Vatroslava Lisinskog (Trg S. Radića 4, Zagreb).Jimmyjevi klipovi s nastupa, na Youtubeu, imaju milijunske preglede, a prošlogodišnji nastup u Lisinskom bio je rasprodan. Sve to govori u prilog činjenici da mlade internetske generacije jako vole Jimmyjev smisao za humor. Ponekad je nezreo, neotesan, nepristojan, ali i vrhunski smiješan pa ga s punim pravom smatraju britanskom stand up zvijezdom. Mediji ga vole nazivati komičarem koji nema dlake na jeziku, a u Lisinski se vraća s najnovijim materijalom pod nazivom “Funny Business”.

Jimmy Carr stalno je na televiziji (prošle godine je vodio treću sezonu serije 10 O’Clock Live, petnaestu seriju 8 Out of 10 Cats i specijalnu epizodu Big Fat Quiz i 8 Out of 10 Cats Does Countdown). Zapravo, često ga opisuju kao “najmarljivijeg komičara”, a to ruku na srce i nije impresivno. Kao da kažete “najviši patuljak “ ili “najrastrošniji Škot”.
Nastupi uživo su ono u čemu je Jimmy najbolji. Njegovi dosadašnji uspjesi uključuju nagradu British Comedy za “najbolju stand up turneju” i nominaciju za nagradu Perrier. Na pozornici je još smješniji i razuzdaniji, a Funny Business je njegov potpuno novi stand up show.
Preko milijun i pol ljudi vidjelo je Jimmyja uživo i njegova nova turneja prikazana je više od 200 puta u Britaniji od travnja 2014. do studenog 2015. A sada je red da se uz novi materijal nasmije i ostatak svijeta!
Dođite zbog duhovitih dosjetki i činjenice da će sasjeći vaša razmišljanja do korijena. Ako ste uvredljivi po prirodi, onda bolje da osjećaj za pristojno ostavite kod kuće jer Jimmy Carr nema dlake na jeziku.

ULAZNICE:
Potražite ih u Aquarius Music shopovima (Branimir centar, Varšavska 13), na blagajni dvorane Lisinski i prodajnim mjestima u sustavu Ulaznice.hr.
http://www.ulaznice.hr/
Cijene ulaznica su: 120 / 170 / 220 kn

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Zabava

Barimatango ovom prilikom predstavlja album romske muzike pod nazivom ˝O Devel

  • 22/04/2016
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

U dokumentarcu o Guns N´ Roses obrada 2CELLOS

  • 22/04/2016
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Natali Dizdar – Rasprodan koncert za Valentinovo – zbog velikog interesa dodan drugi datum

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

The Strange se vraćaju s novim singlom “Still Call You Baby” i koncertom u Vintageu

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

Do kraja siječnja u DVA OSAM zagrijavanje uz plesni pogon

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

Ika predstavlja “Sram strah i ja” – tiha pjesma za glasne misli

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

Suradnja Hiljsona Mandele i Miach Anđeo (yem) najemitiranija je domaća pjesma u hrvatskom radijskom eteru u 2025. godini

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

Dabbar – koncertna promocija albuma u zagrebačkom Katranu

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

Najmlađa natjecateljica ovogodišnje Dore, 17-godišnja Ema Bubić, donosi “Vrijeme za nas”

  • admin
  • 15/01/2026
View Post
  • Zabava

Bruno Mars predstavlja “I Just Might”, prvi singl s albuma “The Romantic”

  • admin
  • 12/01/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (158)
  • Lifestyle (1,159)
  • Moda (3)
  • Zabava (16,591)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.