GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

Pogledajte novi spot ANE OPAČAK – Na kraju dana

  • 25/04/2016
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

ana
Pjesma „Na kraju dana“ predstavljena je zimus na Zagrebačkom festivalu, ali zbog svog vedrog ugođaja činilo se primjerenim da upravo u proljeće dobije svoje video izdanje. Krajnji rezultat je očaravajući video napravljen u „radionici“ umjetnika Borisa Sekulića koji potpisuje idejni scenarij, režiju, scenografiju i montažu. Igrajući se sjenom, linijom, oblicima i koloritom Boris je kreirao jedan svijet u kojem je Ana Opačak kao balerina iz glazbene kutije.
Sjetno, romantično, a nadasve filigranski izgleda cijela scenografija, koja je strpljivo rađena od papira pa se čini da je redatelj inspiraciju tražio i u drevnim tehnikama origamija i kaligrafije kako bi opisao pjesmu koja je sve samo ne obična. „Na kraju dana“ obojana je Aninim prepoznatljivim vokalom, šarmantno protkanim španjolskim prizvukom, a kroz sve je utkan poziv na strastveni fandango.
Da bi sve bilo u savršenom skladu, haljina koju Ana nosi unikatna je instalacija izrađena također od papira, a dizajn potpisuje modna dizajnerica Katarina Cvitković iz KARIN design, kojima je upravo Ana zaštitno lice.
„Htjeli smo napraviti spot koji neće biti uobičajen i koji će svojom artističkom formom najbolje odgovarati pjesmi i dati težište na bezvremensku ljepotu glazbe. Nadam se da smo uspjeli probuditi maštu gledatelja i ponukati ih da inspiraciju potraže u malim stvarima, onima koje su svakodnevno oko nas.“, izjavila je Ana.
Spomenimo i to da je Ana ove godine osim nastupa na Zagrebačkom festivalu, nastupala i u Lisinskom na programu pod nazivom „Splitski festival – 55 godina“ te da se upravo priprema za nastup 22.5. u HNK Split na koncertu „Split Arsenu“ (uz Matiju Dedića, Tedi Spalata, TBF, Saru Renar i druge).

 

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Lifestyle

TRIBINA – Tko profitira od kreativnog sadržaja na Internetu?

  • 25/04/2016
  • admin
View Post
Next Article
  • Lifestyle

Promocija knjige “Hrvatska – Njenih prvih 20-ak” u Zagrebu, Opatiji i Osijeku

  • 25/04/2016
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Boris Novković najavljuje novi singl i spot! Tamara kakvu još niste čuli

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Novi album Mije Dimšić – Negdje u ravnici od danas dostupan na svim streaming platformama

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Danijela Martinović novom pjesmom Lipa ostani prvi put uranja u note sevdaha

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Marko Kutlić predstavlja spot za introspektivnu pjesmu Uzmi i drugi dio mene

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Headoneast singlom Zajedno najavljuje četvrti studijski album

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Dalmatino iznenađuje novim singlom “Moja Si Najveća Bol”

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Les predstavlja novi singl i spot Čekamo sutra

  • admin
  • 04/04/2026
View Post
  • Zabava

Josip Paulić objavio novi singl Srijemska čežnja

  • admin
  • 04/04/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (161)
  • Lifestyle (1,163)
  • Moda (3)
  • Zabava (16,931)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.