GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

VALENT SINKOVIĆ PROPUŠTA PRIPREME I POČETAK SEZONE

  • 11/03/2017
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

valent

Zbog ozljede desnog rebra tzv. stres frakture Valent Sinković, koji s bratom Martinom čini zlatni olimpijski veslački tandem Braća Sinković, propustit će ciklus pripremnih treninga i početak predstojeće sezone koji uključuje i nekoliko natjecanja. Martin Sinković u tom će periodu trenirati i natjecati se u samcu.
Valent Sinković bolove u desnom rebru osjetio je po treći put u posljednje tri godine u jesen prošle godine kada započinje novi oporavak. Tog trenutka otkazao je treninge, osobito one veslačke. Očekivalo se kako će se Braća Sinković na vodi ponovno sastati u veljači ove godine no ulazak u čamac i izlazak na jezero pokazali su kako su bolovi joč uvijek prisutni i kako oporavak nije završio. U dogovoru s liječnikom dr.sc. Tomislavom Smoljanovićem, proslavljenim veslačkim olimpijcem iz legendarnog sydnejskog osmerca, trener Bralić i Braća Sinković donjeli su odluku o promjeni planova i otkazivanju priprema i natjecanja u disciplini dvojac bez kormilara na početku ove sezone, a koja započinje ubrzo.


„Nismo nimalo sretni zbog ove situacije, no u ovome trenutku smatramo kako su Valentovo zdravlje i Valentov oporavak važniji od svih natjecanja i rezultata te smo iz tog razloga donjeli i objavljujemo ovu odluku. Ozljede su dio sportskog života i kao takve moramo ih prihvatiti, a tijelu dati vremena da se kvalitetno oporavi, osobito što je ovdje riječ o vrlo ozbiljnoj i bolnoj ozljedi“, izjavila su Braća Sinković i trener Bralić i dodali: „U svoj ovoj nezgodi razmišljamo kako je dobro da se dogodila sada, na početku našeg novog četverogodišnjeg olimpijskog ciklusa i da nas nije zadesila prije Rija. Imamo dovoljno vremena za oporavak i pripreme do Igara u Tokiju 2020. godine gdje Hrvatsku želimo ponovno učiniti sretnom i ponosnom i vratiti se s medaljom, a to zelimo postići u našoj novoj disciplini – dvojac bez kormilara“.
Predviđa se kako će Valentov oporavak potrajati još nekoliko tjedana tijekom kojih mora strogo mirovati i minimalno se kretati. Braća Sinković trebala bi se prvi put kao natjecatelji zajednički pojaviti na 2. svjetskom kupu sredinom lipnja u Poznanu.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Zabava

Kritična masa Greenpeace-a završava u Močvari

  • 11/03/2017
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

Hrvatsko društvo skladateljica priča jezikom ravnopravnost

  • 11/03/2017
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Novi singl i videospot COOLINS -a Bez tebe ne ide

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Do kraja veljače u DVA OSAM samo ozbiljno dobra zabava

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Aracataca predstavlja spot i radio verziju singla “Kriv si samo ti”

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Erotic Biljan & His Heretics imaju novi album “Practical Sinners“

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Dry Cleaning novo su pojačanje INmusic festivala #18

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Vokalna diva Nataša Reić objavljuje country-pop singl “Ljubi Me”

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Grgur Visinski objavio singl “Jedan po jedan u koloni vikali su glasno”

  • admin
  • 21/02/2026
View Post
  • Zabava

Ploča S’ vetrom uz lice došla je na prvo mjesto strane Top-liste prodaje, ostvarivši svoj prvi broj jedan

  • admin
  • 20/02/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (159)
  • Lifestyle (1,162)
  • Moda (3)
  • Zabava (16,727)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.