GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

Ususret Zagrebačkom festivalu grupa Fluentes predstavlja pjesmu „Napokon“

  • 11/01/2018
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

fluentes

Sve poznatiji slavonski bend Fluentes na dobrom su putu da osvoje sve veći broj slušatelja.Njihova dva protekla singla izvrsno su prošla na svim radio postajama, a pjesma „Pusti da ljubav nosi me“ više se od pola godina držala u top 10 najemitiranijih singlova u Hrvatskoj. Na ukupnoj top listi najemitiranijih singlova 2017. godine pjesma se našla na visokom 13. mjestu!Pjesmi „Napokon“ mnogi već sad prognoziraju sličan uspjeh, a da su dečki na dobrom putu govori i to da je ova pjesma jedna od dvadeset izabranih koje će uživo biti izvedene u petak, 26. siječnja u dvorani Kornati na 65. Zagrebačkom festivalu.„Prijava za Zagrebački festival uslijedila je spontano. Imali smo pjesmu koja nam je dobra i koja ima tako dobru atmosferu, priču i emociju.“ – ispričao nam je Goran Bošković koji je i autor teksta pjesme „Napokon“.

Kako je nastala pjesma „Napokon“ objasnio je Goran Bošković: „Pjesma je nastala spontano na probi. Kako smo sad u tijeku snimanja novog albuma, hrpa ideja mota nam se po glavama. Matija je rekao da mu tri akorda u slijedu koje sam svirao zvuče dobro pa smo počeli istraživati. Međutim, kad je Davor rekao da mu je dosta pjesama gdje gitara počinje prva, rekao sam mu: ‘ova je cijela tvoja’. Dotakao je tipke klavijature i odsvirao ta 4 tona u slijedu i to je bilo to. Počeo sam pjevati melodiju na ono što je on svirao i odjednom, energija i emocija koja se stvorila bila je nevjerojatna.“ Tekst je nastao, kako govore dečki iz benda, pod utjecajem spota kojeg su snimali za pjesmu „Kraj“. Ti prizori, crno bijeli kadrovi, emocije i atmosfera videa za „Kraj“ u Goranu su stvorili sliku čovjeka koji je napokon shvatio gdje je i kako zabrljao, te odlučio popraviti loše, u sebi izbrisati mrak i tugu.Da je grupa Fluentes upravo ono što treba glazbenoj sceni dokazuje i nagrada „Music Pub Zlatka Turkalja“ za grupu godine koju su dečki jučer na predstavljanju pjesme dobili od urednika i voditelja Zlatka Turkalja. Nagrade se dodjeljuju od 1992. godine najboljim glazbenicima za njihov godišnji rad, a u 2017. godini su je zaslužili upravo Fluentes!

Pjesmu s kojom će se Fluentes predstaviti na ovogodišnjem Zagrebačkom festivalu poslušajte na linku: https://www.youtube.com/watch?v=4WXXNobcfQE

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Zabava

Riccardo Staraj / Midnight blues band predstavlja novi album „Kako stoje stvari, pogledajte i spot „Politička kuhinja“

  • 11/01/2018
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

P!nk će pjevati himnu na Super Bowlu

  • 11/01/2018
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Boris Novković najavljuje novi singl i spot! Tamara kakvu još niste čuli

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Novi album Mije Dimšić – Negdje u ravnici od danas dostupan na svim streaming platformama

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Danijela Martinović novom pjesmom Lipa ostani prvi put uranja u note sevdaha

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Marko Kutlić predstavlja spot za introspektivnu pjesmu Uzmi i drugi dio mene

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Headoneast singlom Zajedno najavljuje četvrti studijski album

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Dalmatino iznenađuje novim singlom “Moja Si Najveća Bol”

  • admin
  • 07/04/2026
View Post
  • Zabava

Les predstavlja novi singl i spot Čekamo sutra

  • admin
  • 04/04/2026
View Post
  • Zabava

Josip Paulić objavio novi singl Srijemska čežnja

  • admin
  • 04/04/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (161)
  • Lifestyle (1,163)
  • Moda (3)
  • Zabava (16,931)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.