Nakon iznimnog uspjeha koji su postigli pjesmom „U ritmu ljubavi“, Igor Delač i ZETZ pripremili su novi singl i spot; Previše sam tvoj.Pjesma je prožeta energičnim ritmom, vedrom atmosferom i zaraznom melodijom. Autori glazbe i teksta su Ivan i Miroslav Zečić (HitFactory), dok je za aranžman i vrhunsku produkciju zaslužan Ivan Zečić (ZETZ).
Ta pjesma Igorov je šesti singl u novom pop glazbenom izričaju sa kojim najavljujeskori izlazak albuma. Album bi trebao ugledati svjetlo dana krajem svibnja. Na njemu će se osim poznatih hitova („Budan“, „Ljubav“, „Istina u tami“, „U ritmu ljubavi“ i „U krvi si“) naći i nekoliko novih, još neobjavljenih pjesama. Osim toga, Igor za album priprema i posebno iznenađenje koje će sigurno izazvati pozornost javnosti.
ZETZ je mladi glazbenik i producent koji sa Igorom uspješno surađuje protekle dvije godine. Sve pjesme koje je komponirao i producirao za Igora osvojile su vrh nacionalne top liste HR Top 40. Pet uzastopnih brojeva 1. na HR Top 40 uspjeh je koji je malo kome pošao za rukom. Da to nije slučaj samo sa pjesmama Igora Delača, ZETZ je pokazao i produciranjem pjesme „Samo zbog nje“ za grupu „Pravila Igre“. Ta je pjesma također zasjela na 1. mjesto top liste. ZETZ-u je to šesti uzastopni nacionalni broj 1. a grupi „Pravila Igre“ prvi nacionalni broj 1. od 2015. godine. Nakon suradnje sa Igorom Delačem, ZETZ planira nastaviti samostalnu izvođačku karijeru i surađivati sa drugim izvođačima sa domaće glazbene scene.
Uz glazbenu produkciju, ZETZ se pobrinuo i za spot pjesme Previše sam tvoj. Odlučio se okušati u ulozi redatelja i video producenta. Spot je sniman u ZETZ-ovom novom glazbenom studiju te na raznim lokacijama u Zagrebu.
