
U Šibeniku je predstavljena knjiga Arsen – Čovjek kao on, autora Zlatka Galla. Prostor wina bara Kamerino, smještenog u staroj gradskoj jezgri između Muzeja grada Šibenika i krstionice katedrale sv. Jakova bio je savršen ambijent za mnoge Šibenčanke i Šibenčane, goste i prijatelje koji su se okupili kako bi ponovno slušali o Arsenu. Predstavljanje knjige uz nekoliko Arsenovih skladbi uveličala je i klapa Stina koji su pjesmu Odlazak otpjevali sasvim slučajno uz crkvena zvona.
Knjiga objavljena u izdanju Croatia Recordsa i MEDIA BAR-a objavljena je točno na petu obljetnicu odlaska velikana hrvatske glazbe, a Gall kao dugogodišnji Dedićev “suputnik” u knjizi je skupio sve svoje osvrte na Arsenove albume i na najznačajnije koncerte, niz biografskih podataka najuže vezanih uz Arsenov umjetnički opus te izvatke iz brojnih Dedićevih intervjua, autobiografskih tekstova te najrelevantnije zapise o svim segmentima njegova umjetničkog djelovanja.
Predstavljanju knjige nazočili su i Gabi Novak i Matija Dedić sa suprugom Marinom. “Vjerujem da je Gall objedinio sve njegove karakteristike i sve što je u životu dao. Njegov opus uvijek će ostati vrijedan i značajan u našem društvu“, rekla je Gabi Novak.