
Tiho, bez velike kampanje i pompe, splitski „šefovi zabave“, grupa Boss pustili su u eter svoj novi singl Neću te, a reakcije publike već u prvim satima oborile su sve njihove dosadašnje rekorde!
Nikada nismo imali ovako brzu i pozitivnu reakciju po klikovima i komentarima – izjavio je Mladen Kalebić, klavijaturist grupe Boss.
Frontmen benda Kristijan Kiki Ordulj oduševljen je podrškom publike: Znate što, mi ne podilazimo trendovima. Sviramo energično, a na koncertima je publika od prvih taktova do zadnje pjesme dio benda – svi su na nogama i pjevaju s nama uglas. Najviše me veseli kad publika preuzme našu autorsku pjesmu i otpjeva je do kraja. Mislim da smo na dobrom putu i hvala svima što su nas prepoznali – rekao je Kiki i dodao da su posebno ponosni na svoj autorski tim.
Nevjerojatno mi je s kakvim smo se autorima okupili – ljudi koji iza sebe imaju pregršt predivnih, trajnih pjesama. Čast je dijeliti studio i prolaziti s njima kreativni proces – istaknuo je. Kao i dosadašnji radovi, Neću te je nastao u vlastitom studiju benda, što im, kako kažu, daje potpunu slobodu.
Autori glazbe za singl su dečki iz benda: Kristian Ordulj, Mladen Kalebić, a osim glazbu, Tomi Božiković potpisuje i tekst, aranžman i produkciju. Video za singl nastao je pod iskusnom palicom Tonija Lekića.
Nismo pod pritiskom drugih. Tomi Božiković i ostatak ekipe dišu kao jedno i savršeno razumiju Boss. Kao što su za country rekli da su to ‘tri akorda i istina’, tako i mi vjerujemo da naša glazba nije lov na popularne teme – nego iskreno ono što volimo svirati – poručio je bubnjar Marin Katić.