GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

Lukina nezaboravna noć u Trogiru

  • 30/05/2017
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

luka

Na atraktivnoj lokaciji Brown Beach House Croatia luksuznog Boutique resorta koji je prošle godine postao novim turističkim draguljom u neposrednoj blizini Trogira, splitski glazbenik snimio je video broj za svoj ljetni singl ‘Lagano’.Restaurirana stara tvornica duhana iz 20. stoljeća poslužila je kao savršeno mjesto za priču mladog para koji ne može odoljeti jedan drugome.Uz mediteranski ugođaj video broj pršti od zavodljive interakcije, vrućih igrica snimljenih u otmjenom interijeru, na vanjskom vizualno efektnom bazenu, te na terasi omamljivog i zavodljivog bara hotela.Spot je priča o ljetnoj avanturi, kada nije važno što je bilo jučer i što donosi sutra, nego jedino sadašnji trenutak.


‘Nikad nisam snimao spot na tako originalnom mjestu kao što je Brown Beach House hotel, a sve se dogodilo slučajno. Imali smo već dogovoreni scenarij za spot koji se trebao snimati na obroncima Samoborskog gorja. No, putem Instagrama naletio sam na fotografiju bazena hotela koji svoju atraktivnost zaslužuje dizajnerskom rješenju crno – bijelih kvadrata. Uslijedio je telefonski poziv i nakon tri dana već smo se našli na samoj lokaciji. U ulozi zamamljive djevojke, za kojom gubim pamet našla se Martina Ivanković, moja draga prijateljica i kolegica s kojom surađujem u mjuziklu ‘Mamma mia’. Njezina senzualnost i ljepota samo su me opustila i dva dana udarničkog snimanja učinila laganijim i nezaboravnim.’ izjavio je Luka.

S pjesmom ‘Lagano’, gdje glazbu potpisuje Branimir Mihaljević, a tekst Fayo, Luka će se predstaviti na ovogodišnjem CMC festivalu koji će se održati 10.06. u Vodicama,. Ova pjesma ujedno nas uvodi u njegov četvrti studijski album čiji je izlazak planiran tijekom 2018. godine.

Malu kreativnu ekipu, uz make up artisticu Marijanu Radovniković, te modni dvojac Elfs zadužen za styling aktera, čvrstom rukom vodio je redateljski tandem Igor Ivanović i Sandra Mihaljević koji s Lukom, nakon spota ‘Ne ne ne Da da da’ nastavljaju uspješnu suradnju

Pogledajte spot

https://www.youtube.com/watch?v=ePgTZmOScJk

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Zabava

Dubioza kolektiv – Himna generacije

  • 30/05/2017
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

„Ja sam rijeka“ – emotivna nova pjesma Saše Jakelića

  • 30/05/2017
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

DVA OSAM do sredine svibnja: Veselo proljeće na Jabukovcu uz promocije, koncerte i partyje

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

Tko se krije iza imena Fameja i kako su bez promocije došli do desetaka tisuća pregleda?

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

HR Top 100: Marko Kutlić s “Uzmi i drugi dio mene” na broju jedan

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

Savršeni Marginalci uzvraćaju udarac debitantskim albumom koji se čekao: “SIEMPRE MARGINAL” je vani

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA INTELEKTUALNOG VLASNIŠTVA 2026. – “INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO I SPORT: PRIPREMA, POZOR, INOVIRAJ!”

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

EU izvještaj potvrdio: Spotify “briše” muziku koja dolazi s Balkana

  • admin
  • 27/04/2026
View Post
  • Zabava

Mahkey kreće u novi album. Stigao je sjajan grunge singl Adžaga Dim

  • admin
  • 27/04/2026
View Post
  • Zabava

Nova era grupe Izvan zakona: Uz Izabelu Martinović donose emotivan hommage i najavljuju album Daljine

  • admin
  • 27/04/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (161)
  • Lifestyle (1,171)
  • Moda (3)
  • Zabava (17,025)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.