GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

Počele su prijave za 14th Croatian Blues Challenge

  • 07/10/2022
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

Počele su prijave za četrnaesto nacionalno natjecanje hrvatskih blues glazbenika – Croatian Blues Challenge. Nakon nekoliko izvrsnih Challengea u Hard Place-u, odlučeno je da će se ovogodišnje natjecanje održati na novoj lokaciji – u zagrebačkom klubu Booze & Blues. Već tradicionalno, natjecatelji će nastupiti u dvije kategorije:
Petak, 04.11.2021. Solo/duo kategorija
Subota, 05.11.2021. Band kategorija

Kao i svih prethodnih godina, pobjednik u svakoj kategoriji stječe pravo predstavljati Hrvatsku i udrugu Hrvatske blues snage na krovnom svjetskom blues natjecanju – 39th International Blues Challengeu, koji će se održati 2024. godine u prijestolnici bluesa – Memphisu. Pobjednici također imaju priliku nastupiti i na 13th European Blues Challengeu, koji će se održati 2025. godine. Ove će godine predsjednik stručnog žirija biti novi predsjednik Hrvatskih blues snaga – Antonio Čulina aka Tony Lee King.


Da hrvatski blueseri imaju što reći na velikoj svjetskoj blues pozornici potvrđuje da je šest naših predstavnika (Tomislav Goluban, Sunnysiders, Delta Blues Gang, Zack Dust & Jura Geci, Bluesy Threesome, Bok Blues) ušlo u polufinale International Blues Challengea u Memphisu.
Udruga “Hrvatske blues snage” promiče blues glazbu u Hrvatskoj te okuplja brojne zaljubljenike u blues, glazbenike, novinare, izvođače, agencije, diskografske kuće, klubove… Do sada je organizirala više od 500 koncerata, 12 Zagreb International Blues Festivala, 13 Croatian Blues Challengea, objavila petnaestak kompilacijskih albuma, 14 godina za redom poslala predstavnike u Memphis na International Blues Challenge te u Berlin, Toulouse, Rigu, Bruxelles, Torritu, Horsens, Hell, Malmö… na European Blues Challenge. Također, na International Blues Challengeu u Memphisu, udruga Hrvatske blues snage je osvojila najprestižniju svjetsku blues nagradu za neizvođače – Keeping the Blues Alive! Više o udruzi, Challengeu i bluesu u Hrvatskoj čitajte na: www.hrvatskebluessnage.hr


Prijave za 14th Croatian Blues Challenge traju do 1.11.2022. u ponoć, a izvođači se prijavljuju putem sljedećeg linka:
http://www.hrvatskebluessnage.hr/prijavnica-za-challenge-129

 

 

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Lifestyle

Zašto je disciplina ključ za rezultate

  • 07/10/2022
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

Autori glazbe kroz svoja europska društva kreću u novu borbu za bolji položaj na tržištu streaminga

  • 07/10/2022
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Elegacy, kultni bend na talijanskoj prog-power sceni, vraća se novim albumom Elegacyja, koji izlazi 2026. godine

  • admin
  • 17/01/2026
View Post
  • Zabava

Bend TereT pomiče granice alternativnog zvuka

  • admin
  • 17/01/2026
View Post
  • Zabava

Jazz u Močvari: Rok Zalokar Zhlehtet, Ali Hossein Trio

  • admin
  • 17/01/2026
View Post
  • Zabava

Ploča Kylie Christmas postala je nova predvodnica strane Top-liste prodaje

  • admin
  • 17/01/2026
View Post
  • Zabava

ET sa “Second to None” na vrhu Top-liste prodaje

  • admin
  • 17/01/2026
View Post
  • Zabava

NINA BADRIĆ: “LJUDI SU TI KOJI SU ME STVORILI”

  • admin
  • 16/01/2026
View Post
  • Zabava

Profesor Brian Cox rasprodao Lisinski! U prodaji ulaznice za novi datum

  • admin
  • 16/01/2026
View Post
  • Zabava

Detour otvara KRILO program u zagrebačkom klubu Aquarius

  • admin
  • 16/01/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (159)
  • Lifestyle (1,160)
  • Moda (3)
  • Zabava (16,603)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.