
Hrvoje Šenjug & The Bypassers lansirali su odličan novi spot za singl “Childhood” s već ranije objavljenog albuma “The Cycle Continues”.
Glazbenu čaroliju ovog benda većinski stvara virtuoz na gitari, Hrvoje Šenjug, no ne možemo zanemariti ni nevjerojatan doprinos ostalih članova. Jura Herceg iznenađuje svojom vještinom svirajući bas gitaru i kontrabas, dok se Renato Palatinuš pridružuje na bubnjevima i vibrafonu. Ova trojica akademski obrazovanih glazbenika ne samo da izvode autorsku glazbu već je interpretiraju kroz harmoničnu kombinaciju različitih instrumenata, a svojim akademskim pozadinama pridonose bogatstvu glazbenog iskustva. Mix i mastering, ključni za konačni zvuk, povjerili su vještim rukama Marina Kereše.
Trio “Hrvoje Šenjug & The Bypassers” začet je 2022. godine s jasnim fokusom na stvaranje vlastite glazbe. Hrvoje, Jure i Renato, svaki s obiljem individualnih glazbenih iskustava, zajedno su prošli kroz Glazbenu akademiju Sveučilišta u Zagrebu. Svaki član trojca specijalizirao se u određenom glazbenom instrumentu – Hrvoje na klasičnoj gitari, Jure na kontrabasu, a Renato na udaraljkama. Njihova kolektivna glazbena avantura obuhvaća suradnje s brojnim umjetnicima i nastupe diljem svijeta.