GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

Moćni duo iz Detroita: Na PREACH THE RIČ stižu Eminemov producent DJ Head i Valid

  • 15/05/2024
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

 


Hip-hop festival PREACH THE RIČ dodao je još impresivnih imena među svoje headlinere, tako se izvođačima na Martinskoj pridružuju i Eminemov producent DJ Head te reper iz Detroita Valid. Festival koji se održava 16. i 17. kolovoza 2024. na Martinskoj u Šibeniku, prethodno je najavio nastupe američkih hip-hop legendi Arrested Development i Bad Copy iz Srbije. Zagrijavanje za drugo izdanje festival počinje već u Zagrebu, u srijedu 19. lipnja, kada na promo party PREACH THE RIČ-a stiže brooklynski velikan Masta Ace uz producenta Marca Pola.

 


Producent iz Detroita DJ Head, ima je posebno mjesto među hip-hop velikanima, jedan od njegovih prvih doprinosa je suradnja s Eminemom na njegova prva četiri Eminemovih albuma, kojem je producirao veliki hit “Without me” te je zaslužan za monumentalnu suranjdu Eminema i Jay Z-ja na pjesmi “Renegade”. Surađuje i s drugim velikanima tog žanra kao što su Xzibit i D12. Njegova žica za otkrivanje nadolazećih talenata svijetu je otkrila 50 Centa i Obie Tircea. Sam Eminem je otkrio da mu je upravo DJ Head dao u ruke kazetu s pjesmama 50 Centa, koju je Head kupio na ulicama New Yorka. Glazba koju je DJ Head producirao, osim što je višestruko nagrađena Grammyjima, prodana je u dijamantnim nakladama. Legenda iz Detroita nastavlja i dalje ostavljati trag na hip-hop sceni. Njegova suradnja s Validom, posljednja je u nizu, te je njegov sugrađanin trenutno umjetnik s najbrže rastućom bazom fanova u tom žanru.

Valid, rođen u Detroitu, s balkanskim korijenima, posljednjih godina nametnuo se i na američkoj i na europskoj sceni. Pod mentorstvom DJ Heada, Valid od svog debitantskog albuma “Mihajlo” iz 2019. do danas, ostvaruje suradnje s poznatim imenima hip-hop scene i u SAD-u i u regiji. Posljednji singl “May 6th” nastao je u suradnji s balkanskim hip-hop ikonama Knowwhere2run i Vibin wit DJ Mono, u kojoj oživljava praznik Đurđevdan.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Zabava

Mayalesi plešu i dalje s “Pogledaj u njene oči

  • 15/05/2024
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

Masta Ace & Marco Polo live na zagrebačkom zagrijavanju za PREACH THE RIČ

  • 15/05/2024
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Osjetite srce Vele Luke uz pjesmu “Sunce Što Drukčije Grije”

  • admin
  • 29/04/2026
View Post
  • Zabava

 JOKE & Chakka Svraka sa ‘Hope Options’, u petak slijeće na sve digitalne platforme, dok vinilno izdanje dolazi početkom ljeta

  • admin
  • 29/04/2026
View Post
  • Zabava

Petar Brkljačić novim singlom “Reci da još nije kasno” donosi iskrene i ogoljene emocije

  • admin
  • 29/04/2026
View Post
  • Zabava

Hardcore punk koncert u Močvari: M.D.C., Barackca

  • admin
  • 29/04/2026
View Post
  • Zabava

Grupa Kolodvor predstavlja novi spot i singl „Ti si rijeka“

  • admin
  • 29/04/2026
View Post
  • Zabava

DVA OSAM do sredine svibnja: Veselo proljeće na Jabukovcu uz promocije, koncerte i partyje

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

Tko se krije iza imena Fameja i kako su bez promocije došli do desetaka tisuća pregleda?

  • admin
  • 28/04/2026
View Post
  • Zabava

HR Top 100: Marko Kutlić s “Uzmi i drugi dio mene” na broju jedan

  • admin
  • 28/04/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (161)
  • Lifestyle (1,171)
  • Moda (3)
  • Zabava (17,030)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.