
LP Mi smo ovdje samo zbog para (KUD Idijoti, Helidon/Dancing Bear) novi je predvodnik strane Top-liste prodaje. Ovim rezultatom, postao je 23. broj jedan u ovoj godini, a KUD Idijoti je došao na vrh liste prvi puta od rujna 2024. godine.
Razlog zašto je izdanje Mi smo ovdje samo zbog para na vodećem mjestu strane liste najprodavanijih, iako su članovi grupe KUD Idijoti iz Hrvatske, jest slovenski diskograf Helidon pod kojim je objavljen album, a čiju distribuciju na teritoriju Hrvatske radi diskografska kuća Dancing Bear.
Izdanje Who is the Sky? (David Byrne, Matador/Dallas Records) se nalazi na drugoj poziciji, dok je na trećem mjestu album Svet je zopet mlad (Videosex, Helidon/Dancing Bear). Top 5 zaključuju naslovi Surfer Rosa (Pixies, 4AD/Dallas Records, broj 4) i Station To Station (David Bowie, Parlophone/Dancing Bear).
Tjedna top-lista prodaje Hrvatske diskografske udruge nastaje na osnovu kompiliranja podataka sa prodajnih mjesta diljem Hrvatske i internetskih trgovina diskografskih kuća. Ovotjedna lista donosi plasman najprodavanijih albuma na osnovi rezultata u tjednu od 29. rujna do 5. listopada 2025., a možete je pronaći na stranici top-lista.hr.
Novosti na stranoj listi prodaje, nove ulaze i pozicioniranja novih i starih izdanja te koji su se albumi vratili među najprodavanije, doznajte na :
Top lista prodaje_strana