GloryHr
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
E-mail
GloryHr.info

Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
  • Zabava

KONCERT “KLAPSKIH ZVIJEZDA” U VARAŽDINU 24.03.2012.g.

  • 23/02/2012
  • admin
Total
0
Shares
0
0
0

Klapska glazba nas ne prestaje oduševljavati. Kad pomislimo da će biti teško napisati veći klapski hit uvijek se pojavi pjesma koja će nas oduševiti i pokazati da je riznica sa klapskim biserima nepresušna. Isto je i sa koncertima koji su dosegnuli potpuno nove visoke standarde koncertne produkcije nove klapske pjesme, nastale su na tradiciji, donjele su   moderniji zvuk ali su zadržale prepoznatljive melodije i odlične tekstove  prepune emocija. Nova generacija klapa i autora donjela je svoj novi zvuk. Publika to nepogrešivo osjeća i zato su klapski koncerti toliko uspješni i donose neopisivu radost.Klapska pisma bila je zaštitni zvuk Dalmacije, mora, pivanja na “jednom kantunu” ili konoba…..

Upornim trudom i zalaganjem zaljubljenika u taj način pjevanja koji su vjerovali u kvalitetu klapske pjesme i koji su sve dali od sebe da ona postane i dio nacionalnog identiteta, kao i pojava novih kvalitetnih klapa s izvrsnim glasovnim mogućnostima, doprinjelo je onom što hrvatska klapska scena danas jest.Nakon prošlogodišnje turneje klape Cambi (K. Kambelovac) i veličanstvenog koncerta na Poljudu, koncerata po najvećim koncertnim dvoranama, sportskim dvoranama te nakon trijumfalnog koncerta Tomislava Bralića i klape Intrade u Areni Zagreb, rođendanskog koncerta klape Kampanel u prepunoj dvorani “V.Lisinski”, mnogobrojnih nastupa klape Maslina čiji zadnji album ”Vitar s mora” nastavlja uspjeh njihovog klapskog bisera “Da te mogu pismom zvati”, velikih uspjeha klape Sveti Juraj-HRM s pjesmama “Bura”, “Ruža crvena” i “Uvijek ću te voljet” čini se da su sada klapskoj pjesmi sva vrata otvorena. Klapska glazba davno je osvojila i naše susjede. Klape redovno nastupaju po najvećim sportskim dvoranama u Sloveniji gdje su velike koncertne atrakcije.Varaždin i njegova publika vole klape. To su pokazali već mnogo puta.Zvijezde klapske pjesme na jednom mjestu…….I to neće biti tek jedan odrađeni koncert, biti će to koncert za pamćenje i kad se klapama pridruži Vinko Coce možemo očekivati da će to biti prava “Varaždinska klapska noć”.

Total
0
Shares
Share 0
Tweet 0
Pin it 0
admin

Previous Article
  • Lifestyle

MAMA STVORIĆ: IVAN CIJELI DAN PRIČA O UTAKMICI I MEDVJEDIMA

  • 22/02/2012
  • admin
View Post
Next Article
  • Zabava

“U sredi našeg sela” – JAZZ ORKESTAR HRT-a – Novo u prodaji!

  • 23/02/2012
  • admin
View Post
You May Also Like
View Post
  • Zabava

Adastra je objavila novi singl Ne vraćaj se – žestoka rock pjesma o otrovnoj ljubavi i izbjegavajućem stilu privrženosti

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

­Početak festivalske sezone u Šibeniku uz koncert nizozemskog benda Tramhaus u AzimutuTramhaus

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

Tko odlučuje, što slušamo i koje klasike gledamo?

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

Industrial koncert u Močvari: Author & Punisher, King Yosef

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

Songkillers, TeReT i Dino Dvornik tribute u centru Zagreba

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

NENAD BORGUDAN: “GLAZBA NIJE TEHNIČKI TOČNA IZVEDBA, NEGO ČISTA EMOCIJA KOJU PRENESEŠ LJUDIMA”

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

Uz party zatvaranja sezone i odlazak na ljetnu pauzu u DVA OSAM

  • admin
  • 27/06/2026
View Post
  • Zabava

Jedan umjetnik, dva svijeta: La Fazani otkriva ekstroverta i introverta

  • admin
  • 26/06/2026
Rubrike
  • Iz drugih medija (161)
  • Lifestyle (1,177)
  • Moda (3)
  • Zabava (17,297)
GloryHr.info
  • Home
  • Pravila ponašanja
  • Marketing
  • Impressum
Magazin o lifestyleu, modi i zabavi

Input your search keywords and press Enter.